Viti Muaji
Kalendari...

Shenim:
Pashkėt janė tė shenuara nga viti 326.
Fazat e hanės nga nėntor 1582.
Shenjterit dhe fetat nga 1900.
Stuktura bazė e faqes ėshtė realizuar nga Giovanni Longoni. Modifikuar e perkthyer nga Fra Vilson Bujaj.